ŽEN – KRE – DIV

ŽENSKÉ KRUHY – EMOTIVNÍ KRESBA – DIVADLO PRO BATOLATA

Ženské kruhy

V dřívějších dobách bylo běžné, že se ženy scházely a my se k tomu dnes opět navracíme. Síla ženského kruhu je ohromná. Pomáhá nám uvědomit si, co to znamená být ženou, léčit ženské vztahy a pochopit náš cyklus. Během kruhů si povídáme, sdílíme své radosti, starosti, problémy i strachy. Relaxujeme, tančíme, malujeme, smějeme se, pláčeme, zpíváme a sytíme to, co nám chybí. Dotýkáme se, pracujeme s minerály, přejeme si – zkrátka děláme vše, co zrovna potřebujeme. Každý kruh je jiný, tak jako každá žena je unikátní. Nejčastěji se scházíme v období úplňku, který nám sílu našeho setkání ještě umocní.

Cena: 450 Kč (doporučená)

Emotivní kresba

Arteterapeutická technika, u které není třeba žádný výtvarný talent ani zkušenosti. Nejde nám o výsledné dílo, ale především o celý proces tvoření.  Tato kresba je určena pro ty, kteří se chtějí dostat hlouběji do sebe, nakouknout pod pomyslnou pokličku svého vědomí a začít léčit, co je ukryto v podvědomí. Tvoří se bez použití zraku a za doprovodu různě emočně laděné hudby. Součástí kresby je v úvodu i hluboká relaxace, která nám pomůže zpřítomnit si danou chvíli. Výsledný obraz můžeme nakonec společně podrobně rozebrat.

Kapacita max. 5 osob.

Cena: 490 Kč

Divadlo pro batolata

Vejdete s námi pod hladinu moře, do úplně jiného světa. Objevíte se v místě plném stimulů, které přirozeným způsobem působí na smysly vašich nejmenších. Podpoříme zrak, sluch, hmat, čich a v případě batolat jistě i chuť. Zažijete spolu se svou ratolestí nevšední zážitek, který se zcela vymyká běžně dostupnému vnímání a prožívání. Pracujeme na bázi snoezelen terapie a věříme, že je naše divadlo nezapomenutelným zážitkem.

Divadlo je určené pro děti od cca osmi měsíců do cca dvou let.
Kapacita max. 10 dětí.

Cena: 390Kč/ dítě + doprovod

Prohlédněte si náš program lekcí.

Kontakt

Pondělí – Pátek
Sobota
Neděle

14:00 – 21:00
Pouze pro oslavy
zavřeno

776 239 654
info@prostorletnany.cz
Křivoklátská 302
199 00 Praha – Letňany

Přejít nahoru